Kombinace šicích a vyšívacích strojů na NEJ šicí stroje

Máte zálibu v šití, rády byste si pořídily nový šicí stroj, avšak zároveň byste také rády své nově ušité kousky obohatily sem tam nějakou výšivkou? Možná si říkáte, že koupě dvou strojů je větší investice, než koupě jednoho. Jak se ale rozhodnout? Ponechat si starší šicí a zakoupit nový vyšívací stroj? Anebo si odepřít vyšívací stroj a pořídit ten druhý? V rozhodování vám poradíme na NEJ šicí stroje, které nabízí šicí a vyšívací stroj v kombinaci.

Kvalita a dostupnost zároveň

NEJ šicí stroje jsou renomovaným prodejcem široké škály značek prověřených časem na trhu, jakými jsou například Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husqvarna nebo Juki. Všechny stroje, které jsou dodavatelem přijímány, jsou zároveň ověřovány. Jejich prodej zajišťuje pravidelně školený personál, který je nápomocný nejen na internetové prodejně, ale také v kamenné prodejně. Díky svým obsáhlým znalostem dokáží poradit začínajícím šičkám stejně dobře, jako zkušeným ženám v oboru. NEJ šicí stroje zároveň nabízí standardní záruční dobu, záruční a pozáruční servis není výjimkou. V nabídce naleznete kvalitní šicí stroje nejen pro dospělé, ale také pro děti. U šicích strojů pro děti je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na jejich bezpečnost, která je zajištěna plastovým chráničem na prsty a volitelnou rychlostí šití.

Výšivky pro ozdobu nových kousků

Zaujala vás možnost nákupu šicího a vyšívacího stroje v jednom? Jednotlivé stroje se liší velikostí plochy k vyšívání, automatickým odstřihem nitě, počtem stehů nebo výběrem fontů. Společným benefitem každého šicího a vyšívacího stroje je však dostupný web, který nabízí stovky vyšívacích motivů, jehož součástí jsou například oblíbené dětské postavičky Disney. Neváhejte a vybírejte z nabídky kvalitních a cenově dostupných šitích strojů.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram